Kedimde Besin Alerjisi

Merhabalar, oğlum Alex 1yaşında kısır Sarman tekir, steril somonlu mama ile besleniyordu nerdeyse 1 yıldır. Son 1aydır kulak çevresini karşılığını hatta yara yaparak kanattığını gördüm. Tüy dökülmesi de vardı ve veteriner kontrolüne gittik. Mantar olmadığı gıda alerjisi olduğunu ,mamasını değiştirmemiz gerektiğini söyledi. Şimdi benim sorum önerebileceğiniz kaliteli içerikli ve uygun fiyatlı olabilecek bir ürün.N&D,Hills,Problan gb belirli isim yapmış markalar bütçemi zorlar o yüzden alamıyorum. Ayrıca haftada 1-2 Felix yaş mama ve ton balığı veriyorum

4 CEVAP

minnoskoss_123

Yaş mama dışında kuru mama da vermelisiniz. Yaş mamadan fazla kuru mama tercih edilmelidir. Eğer fazla yaş mama kullanılırsa ishal, hiç yaş mama kullanılmazsa yada su tüketilmese kabız gibi sağlık problemleri oluşabilir. Felix pek güvenilir bir mama değil. Ben size onun fiyatında ama içeriği daha iyi olan proline mamasından öneriyorum. Yaş mama ve kuru maması mevcut. Ama tabii kullanmadan önce veterinerinize bir danışın. Benim yüzümden bir şey olmasın Alex’e:)

edasukur

Kesinlikle bonacibo mamayı öneririm. Besin değerleri de oldukça iyi bir mamadır, kalitelidir ve uygun fiyatlıdır.

kedipatisii

Ben sanabelle kitten kullaniyorum ve memnunum. Kisirlastirilmis kediler içinde mamasi mevcut bi arastirin, maddi olarakta sizi zorlamazsa bakın derim.

https://www.*********.com.tr/sanabelle-tahilsiz-kisirlastirilmis-kedi-mamasi-2-kg-400-gr-hediye?gclid=Cj0KCQiA8_PfBRC3ARIsAOzJ2uonoCP1i5Bk2POGlXZV8IHU0u2AZKwltJL9J-BeIvFykvs2fFtuOScaAtHlEALw_wcB

Cevaplarını zaman için çok teşekkür ederiz, çok yardımcı oldunuz sağolun : )