Kedim Çimen Yiyince Kusuyor

mikaelson

6 aylık kedim çimen yeyince kustu. Normalde de çimen yiyor ama kusmuyordu. Daha önce strese bağlı fazla mide asidinden ülser geçirdi ve 1 hafta boyunca tedavi gördü. Kendini temizlerken yuttuğu tüyleri kusmak için yediklerini biliyorum ama hiç daha tüy yumağı kustuğunu görmedim. Yavru olmasına bağlıyor veterinerimiz bu durumu. Ben de bu kusmanın normal olduğunu düşünüyorum ama yine de emin olamadığımdan sormak istedim.

2 CEVAP

kurban1525

Çimen kusturur kusması normaldir. Çimen yerine malt yedirebilirsiniz.

kedipatisii

Benimkide tam tersi hiç kusmuyor