Kedim Sürekli Yere Yatıyor

Kedim şu soğuk havalarda yere yatıyor hasta olacak diye korkuyorum sorun olur mu

4 CEVAP

Asyatinc

Benim kedim de aynı hep taşa yatıyor ama şuana kadar sorun yaşamadık zaten tüylü oldukları için sorun olmaz diye düşünüyorum sadece cam önündeki mermerlere yatmamasına özen gösterebilirsiniz oralardan enfeksiyon kapıyormuş kendi kedime de aynısı oldu oradan biliyorum

minnoskoss_123

Kediler her zaman her yerde yatarlar:) Bu çok normaldir. Ama eğer eviniz fazlasıyla soğuksa ve yerler fayans felansa kedinizi eğer varsa yatağında yatmaya alıştırın. Eğer yatağı yoksa onu koltuğa felan alıştırın. Ama kedilerin köpekler gibi olmadığını sakın unutmayın. Köpekler kolay eğitilir ama kediler eğitilmez.

kedigibiyiz

Merhaba ne yataklar denediysem bizim çocuk parkede yatmaya devam ediyor. Bu durumda ben de onla inatlaşmayı bıraktım. Soğuk olsa yatmaz dediler

Recai44

Üşüseydi yatmazdı zaten . Kediler kendilerine düşkün hayvanlardir.