Şehirler Arası Pet Kargo

FatmaRavzaa

Merhaba kedi sahiplenme aşamasındayım çok istediğim bi yavru kedi var ama istediğim kedi şişlide bense kocaeli körfezdeyim mesefa kısa ama gidecek durumda değilim araba kullanamıyorum pet nakil işi yapanlarda fazla abartı ücret istiyorlar bunu gönüllü yapanlar varmı yazarsanız sevinirim

5 CEVAP

Khajiit

Ücret fazla ise kocaeliden sahiplenin. Kocaeli'de de yuva arayan bir sürü yavru vardır yok illa Şişli'deki kediyi istiyorum diyorsanız gülü seven dikenine katlanacak. Daha bunun aşısı, maması, yaş maması, kumu, mama kabı, kum kabı, oyuncağı varhastalığı var yani demek istediğim kedinin ömrü ortalama 15 yıl diyelim bu 15 yılda ona harcamanız gerekecek olan paranın yanında kargo masrafı hiçbir şey.
Ha yok komşu şehirden bu kadar pahalı gelmesi koyuyor diyorsanız Kocaeli'nden sahiplenin üstelik henüz yavru olduğunu söylemişsiniz. Yolculuk öncesi o kediye sakinleştirici verilse bi dert verilmese başka dert

FatmaRavzaa

Şuanda o kedi veterinerde kalıyo ve daha fazla orda kalamaz zor durumda onu gördüğüm için almak istedim kavgo ücreti 400 liraya yakın insanları dolandırır gibi halleri var yoksa ben o kediye yapıcağım harcamadan kacmazm mamasını veya en kücük oyuncağına kadar almayı göze alırım harcamakta değil mesele pet kargosu bulamamda bulduğumda dediğim gibi dolandırır gibi bunu hizmet için hayvanlar için değil insanları yontmak için yapıyolar. Düzgün bildiğiniz bi yer varsada yazabilirsiniz.

Cldkgkcs

Khajiit siz pek okumamışsınız bence. Yazan kişi araba kullanamıyorum demiş benim aklıma sağlıki bir problemden dahi olabilir diye gelirken siz konuyu nerelere götürmüşsünüz hiç gereği olmayan bi cevap olmuş kınıyorum.

Cldkgkcs

Sayın FatmaRavzaa ben birinden ısparta kocaeli arası 300 tl fiyat almıştım yani sizinki çok pahalı demiş oluyor bu durumda. Galiba ismi pita pet nakildi arayıp sormak isterseniz. Onun dışında olmadı toplu taşımayla gitmeye çalışabilirsiniz

FatmaRavzaa

İki yere sordum birisi 385 dedi biriside ona yakın dedi hala araştırıyorum ama bulamadım aslında uzun mesefe değil neden bu kadar abartıyolar anlamıyorum dediğiniz yerede sorarım çok sağolun tekrar :)