Pabloyu Sahiplendim Ancak Geri İstiyolar Vermek İstemiyorum

Merhaba arkadaşlar kız arkadaşımla birlikte baktığımız kedimizi bundan yaklaşık üç ay önce kız arkadaşımın bi arkadaşından sahiplendik hiçbi problem yoktu ancak yakın zamanda pabloyu geri istediğini içeren bi mesah attı biz de vermiceğimizi söyledik her şeyini aşılırını düzenli şekilde yaptırıyoruz üç aydır 700 800 lira civarı para harcadık ve en önemlisi ona çok alıştık vermek istemiyorz şimdi de karakola yalan ifadeyle şikayeyte bulunmuş ne yapmamız lazım

18 CEVAP

Benim tedirgin olduğum tek nokta ellerinde fatura olması kediyi onların satın aldığına dair

Evet satın almışlar ama 5 6 ay önce

Bakalım sonuç ne olucak sizinle paylaşırım