Fotoğraf Yarışmasında Hile

Limon25

Arkadaşlar fotoğraf yarışmasında ilk sırada olan köpeğe fake beğeni atıyor sahibi.bu kadarına gerek yok bence.duyarli olalım böylelerini beğenmeyelim.

20 CEVAP

seda45

Yuvarlak soru işareti var ordan

ayse1310

Cidden bunu yapan var mı ya? Kim bu kadar işsiz olabilir ki? Bir de ben yeniyim bugün geldim daha arkadaşlar bu yarışmayı kazanınca ne oluyor?

cakil19921

Hayır bu cek 2 ye bolunuyor kedi kopek kazanına 25 TL veriliyor indirim gibi cok bir faydası yok aslında

Zehrasnmz

Buradan alışveriş yapanların durumu var ki hayvan beslebiliyorlar bunun yerine yarışma yapmak yerine her hafta 25 tlyi ihtiyacı olmayan insanlara vermek yerine herkese sokak hayvanlarına vermek için bir kap bir de mama koysalar daha güzel olurdu böyle güzel yardımlaşmalı bir sayfada yarışma pek yakışmıyor bana göre

ayse1310

Evet kazanana direkt mama yollayabilirler sokak hayvanlarına versin diye. Mesela kişinin köpeği varsa kedi maması, kedisi varsa köpek maması yollasınlar ki cidden sokağa gitsin mama :)