Fotoğraf Yarışmasında Hile

Limon25

Arkadaşlar fotoğraf yarışmasında ilk sırada olan köpeğe fake beğeni atıyor sahibi.bu kadarına gerek yok bence.duyarli olalım böylelerini beğenmeyelim.

20 CEVAP

EMRAH12

Aynen öyle. Bir de şu yarışmada fotoğraf koyma sınırı olsa keşke.10 15 tane resim koyuyorlar.

kurban1525

Ben bu işi yapanın petlebi olduğunu düşünüyorum direkt. Sonuçta soru cevapta hiç görmediğimiz insanlar bunlar. Ve like atanlar da öyle. Petlebi bence bu para ödülünü kaldırdım diyemedi musteri kaybetmemek için. Onun yerine bunu yaptı

ayse1310

Evet, 25 TL sokaktaki canlar için az da olsa mama parası olabilir. Ama bence direkt kazananın adresine sokak hayvanları için mama gönderilmesi daha makul para ödülünden ziyade. Hem daha kalbe dokunuyor.

Ecerana

Burada kaç tane konu açıldı yarışmadaki hile ile ilgili maalesef bugüne kadar Bi çözüm bulunamadı bn de hiç yarışma kısmına girip bakmıyorum bile bazen çok nadir girersem Bi iki beğendiğim fotoya like atıyorum o kadar yani boşuna yarışma bölümüne bakıp sinir olmayın bnce bu hileci kişiler olduğu sürece kimse hakkı ile o yarışmayı kazanamaz zaten

kedigibiyiz

Ben de her birinize katılıyorum. Bir bebeğin bakımı için düşünüldüğünde 25 lira çok küçük bir fiyat. şükür bir can besleyince elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. 25 lira bizim için küçük ama dışardaki canlar için hayat kurtarıcı olabilir. Keşke böyle bir düzenleme olsa

sebnemveduman

Maalesef bunu durduramayız, şikayet bile etsek sayfa yöneticileri en fazla ne kadar önşne geçebilir ki?

Khajiit

Aslında çözümü çok basit 100 mesajdan az mesajı olan üyeler yarışmada oy kullanamamalı

Alicveben

@ayse1310 petlebiden 50 tl lik hediye çeki kazanıyorsun. Her halde her yarışmada kazanıp gelir elde etmeye falan calisiliyorlar :d :/

cakil19921

Hayır bu cek 2 ye bolunuyor kedi kopek kazanına 25 TL veriliyor indirim gibi cok bir faydası yok aslında

melikealgin

Bizde 1.olmustuk ama hileyle değil.Ve cidden ben oylesine atmıştım bu kadar sevilcegini düşünmemiştim bile :) ödül de atla deve olsa bari.Pek bi işe de yaramıyo boşa uğraşıyorlar :)

cakil19921

Aynen cok katılıyorum sokak hayvanı için yem gelse daha iyi bir odul olurdu

Alicveben

evet malesif

cakil19921

Bence bu konuda yapıcam birsey yokk herkez farkında lakin bu konuda konusak bile sacma bence artık ben illallah ettim umrumdada degil resmin ilklerdeyken bir bakıyorum bazı kişilerin begeniler 18 yukselmis birden valla aalıstık artık foto koyma sınırına katılmıyorum cunku resim yarısma sına koymasa dahi profilimize resim yuklerken yarımada gozukuyor ama hile zaten hep vardı devamda edicek

Alicveben

keşke şikayet edebilsek...

seda45

Şikayetiniz iletisim kısmında yapabilirsin sayfanın somunda