Parazit

ozgurafsar

merhaba daha 2-3 gün önce bi labrador kırması sahiplendim daha 1 aylık dün gece ateşi çıktı ve biraz halsizleşti sabah veterinere götürdüm genel bi muayene ve iç-dış parazit aşılarını yaptırdım ufak da bi solunum enfeksiyonu varmış antibiyotiğe başladık ancak akşam kakasında ciddi şekilde parazitler vardı çok fazla ve uzundu bu ilacın etkisini gösterdiği anlamına mı geliyor tekrar veterinere götürmeli miyim

2 CEVAP

doren07

Kedinizde parazit bulunuyormuş bunuda doğal olarak dışkı yoluyla çıkarıyor. temizlerken sizde dikkat edin lütfen

ozgurafsar

sağolun ama köpek