Kırık Ameliyatı

Hallocat

Merhaba bahçemize gelen bacağı kırık kediyi ameliyat ettirdik.Fakat süreç hakkında veterinerlerden net bilgi alamadım,süreci yaşayanların tecrübelerini merak ediyorum.Kaç gün kafes istirahati gerekli? Pim ne zaman çıkmalı? Pimden sonra tekrar kafes istirahati gerekli midir?

2 CEVAP

Hallocat

Çok teşekkür ederim size de geçmiş olsun

eylemcaliskan

Ben de geçen günlerde çenesini kırık bir yavru kediyi ameliyat ettirmiştim. Onun pini 20 gün sonra çıkarılmıştı, çıkarıldıktan sonra da istediği her şeyi yiyebilir dedi, istirahat vermedi. Bacak hakkında bilgim yok maalesef ama kırık olduğu için durumlar benzer olabilir diye en azından yorum yapmak istedim. Çok geçmiş olsun