Çok Ağlıyor Ne Yapmalıyım

ozgurafsar

daha 1 aylık olan köpeğim parazit döküyor ve evde küçük çocuğum var veterinerle görüştüm çocuktan uzak tutmam gerekiyormuş 15-20 gün köpeğimize de özel bi yer yaptık ayrı bi odada malesef bi süre orda kalıcak tedavisi tamamlanana kadar ama çok ağlıyor sürekli havlıyor ne yapmalıyım

3 CEVAP

minnoskoss_123

Çok küçükmüş. Fazlasıyla köpeğinizin bulunduğu odaya gitmeyin. Size fazla alışır ve her gece siz olmadığınız zaman ağlar. Çoook fazla ağlarsa bir bakın sadece, onu sakinleştirmeye çalışın. Dediğim gibi eğer fazla gitmezseniz ağlamanın bir işe yaramayacağını anlayıp susacaktır. Sadece önemli olan geceleri mamasını ve suyunu eksik etmeyin.

ozgurafsar

elimden geldiğince duymamazlıktan gelmeye çalışıyorum ama zor oluyo biraz bi an önce tedavisi bitse de kurtulsa yavrum

dilekz

Kral Köpek Ailesinin havlamayla ilgili çözüm önerileri vardı yanlış hatırlamıyorsam. Youtube'da aratıp sorununuz ile ilgili videolarını izleyebilirsiniz.