Yeni Sahiplendiğim Köpeğimin Irkı

kopuk123

arkadaşlar yeni bir yavru sahiplendim ama ırkını bilmiyorum ırkını ve genel özelliklerini söylerseniz sevinirim

12 CEVAP

kopuk123

Bahçede bakıyorum

Anonymus813797

Border collie m vardı benim o da bebekken renkleri dışında aynen böyleydi. Köpek kaç günlük acaba? Belkş daha rahat karar verebilirim :)

kedigibiyiz

Güzel kuzucuk :)

kopuk123

1 hafta önce veterinere götürdüm veteriner 2 ayı geçmiş dedi

merkamert

Maşallah çok tatlı :)

xFUTAKOZAx

Çok sevimli nazar değmesin ))))

Tberk

Merhaba, buyuk bir irk olacak gibi duruyor. Evde mi bahcede mi bakacaksiniz?

kopuk123

ırkı hakkında bilgisi olan yok muu ://

cakil19921

Resimleri belli degil iyi çekmemizsiniz

minnoskoss_123

Maşallah çok tatlı:) Bence biraz da olsa Saint Bernard yavrularını andırıyor:)

kopuk123

Yarın daha net fotoğraflar çekip atarım

minnoskoss_123

Tamam