Kedim Beni Unutur Mu?

Cathorn

iki gün sonra şehir dışına çıkacağım kedim babamla kalacak babamdan şüphem yok ama ben çok üzülüyorum ayrılacağım için bu vakit 1- 2 ay sürebilir. Kedim bu vakitte beni unutur mu? çok tedirginim ne hissedeceğimi bilmiyorum çok üzülüyorum Kedim bana küser mi? kızar mı yani? bir kere 4 günlüğüne yine babama bırakmıştım halleri bir garipti bana tısladı kaçtı sonra sevdirdi bu sefer daha çok korkuyorum :(

8 CEVAP

Khajiit

Ben de nisanda 21 günlüğüne askere gideceğim. Ondan dolayı araştırmıştım bu konuyu genel olarak söylenen şu;
Asla unutmaz ama küser, trip atar bir süre sonra barışır

Tomriskaan

Kedilerle ilgili yapılan eski yorumların çoğu yanlışdır. Aynen kedilerin süt içmesi gerektiği ne kadar yanlış ise unuttukları da baglanmadiklari da o kadar yanlıştır. Unutmaz. En fazla küser. Çünkü bu his hem köpeklerde hem kedilerde var. Kusebiliyorlar. O unutur diyenler de kediyi sadece ınstagrama fotoğraf çektirmek için kullananlar. Sevgi gösterdiğiniz hicbir hayvan unutmaz. Köy yerinde büyüdüm ben. Tecrubeme güvenebilirsiniz

Bilgos

unutmaz , birazcık trip atar ayağına sırtünür ve kuyrğunu dikleştirip yürür uzağa doğru(tabi sonunda elinde gimcat çubuğunu görünce onun gönlünü alırsın :P yani benimkine öyle olmuştu.

Bilgos

benim daha önce yardım ettiğim kediler de ben onları unutsam onlar beni tanıyorlardı hatta :D

Aylin85

Küsüp unutuyolar benimki beni unutmuştu :/

Tberk

Merhaba, yatagi ve oyuncaklariyla misafir birakin, krndilerini terkedilmis hissetmiyorlar.

izmir_pet

asla unutmaz. Bi ornek veriyim. Ben miayi erkek arkadasimdan aldim. Meslegi geregi bakamicakti. Bir hafta bakti 2aylik anca vardi. Ve ben aldim. 3ay sonra erkek arkasima goturdum gostrrmeye. Haliyle ozluyo. Benim kedim bir tek kisiye asla elletmez. Asiri yabanci biliyo. Ust katimizdaki yengem aldim alali hergun bize geliyo ama bir kez dokunamaz. Tislar isirir saldirir bagirir. Ama erkek arkadasimi hemen tanidi hic yabanci bilmedi. Sonrasinda da bikac gosterdim. Asla unutmuyo. Ve sadece 1hafta ondaydi

izmir_pet

unutmaz ama belki uzulur kusebilir. Barisirsiniz ama kusse de. Benimki kusmemis bile