Son Kullanma Tarihi Sorunsalı

Elifozmen

Arkadaşlar merhabalar ben henüz iki aydır kedi bakıyorum mama olarak proplan kullanıyorum sevmezse diye denemek için küçük paketini almıştım mamadan gayet memnun kaldık aşırı sevdi veteriner de devam edin deyince aynı mamadan devam edicem ama şimdi büyük paket alayım diyorum 10 kg ama son kullanma tarihinde sorun yaşar mıyım ne kadar oluyor süreleri bilemedim fikrinizi almak istedim

4 CEVAP

batinaydogan1

Ben bu siteden aldım 2020 son kullanma tarihli. Zaten 10 kiloluk mamanın yeteceği de 6-7 ay belki daha da az kedinizin iştahına bağlı ya da sizin ne kadar yedirdiğinize :) Güvenle alabilirsiniz burdan bence :) yanında yolladıkları hediyeleri de ayrı güzel zaten :)

berke690

Petlebiden alacaksan canlı destekten mamaların son kullanma tarihlerini sorabilirsin, hemen yardımcı oluyorlar.

gizemesersoy

Ben Matisse alıyorum 10kglık hep, almadan siteye ulaşıp soruyorum son kullanma tarihini. 5-7ayda biter zaten 10kglık mama.

Elifozmen

Tamamdır teşekkür ederim