Kedimin Gözü Neden Böyle? Acill. :"(

eslemalkann

Eve geldiğimde gözlerini açamıyordu. Temizledim mendille. Neden böyle ve bu enfeksiyon mu?

17 CEVAP

Gul36

Ben her zaman kimyasallardan önce bitkisel çözümlere başvurmaktan yanayım. Basit bir durum için hemen ilaç kullanmaya gerek görmüyorum. Eğer durumun ciddi olduğu anlaşılırsa ancak ilaca başvururum.

izmir_pet

tabiki zaten bahsettigimiz tedavi amacli dgl. Akinti ihtihap enfeksiyon gibi seyelri temizleme amacli. Genelde bebeklerde de kullanilan temizleyici rahatlatici damla