Kedimin Gözü Neden Böyle? Acill. :"(

eslemalkann

Eve geldiğimde gözlerini açamıyordu. Temizledim mendille. Neden böyle ve bu enfeksiyon mu?

17 CEVAP

melikealgin

Cok uygun 4-5 tl arası bi sey gentagut damla

melikealgin

Evet evet bulunuyor.Çay kompresi de yapabilirsiniz

eslemalkann

Hepinize çok teşekkür ederim cok yararlı oldu. Temizledim gözünü. Ilaç alacağım olmazsa. :") umarım çok sağ olun...

melikealgin

Gentagut göz damlası kullanabilirsiniz

eslemalkann

Normal eczanelerde de bulunuyor muu? :")

eslemalkann

Durum ciddi görünüyor çünkü 2 gündür böyle. Temizlesemde fayda etmedi.

izmir_pet

Tabiki bende kimyasallara karsiyim ama mecbur kaldigimizda kullaniyoruz. Brnde yarin alicam genta. 5-6tl falandir cok dgl. Melike algin cay demis evt benim aklima gelmedi soylemek. Bende cayla temizliyorum hep. Tabi sorun yoksa hrrgun tahris eder

izmir_pet

insallah iyilesir guzel bebek gecmis olsun

Gul36

2 gündür böyleyse o zaman çareyi burada aramayın bence. Bir kediye iyi gelen ilaç başkasına iyi gelmeyebilir. Göz sağlığı çok önemli, göz ardı etmeye gelmez. Lütfen veterinerinize danışın bir an önce.

Gul36

Bir yere çarpmış, kaşırken tırnağını gözüne sokmuş olabilir ya da toz kaçmış olabilir. Papatya varsa biraz kaynatıp pamukla suyundan sürün. Yoksa siyah çay da olabilir. Bir süre gözlemleyin, iki günden fazla devam ederse veterinerinize danışın.

Tberk

Merhaba, tobrased damla kullanabilirsiniz. Gunde 3 kere uygulayabilirseniz harika olir. 2de olur.

izmir_pet

en guzel ve guvenli 5aydir belli araliklarda hala kullaniyorum. Gentagut goz damlasi alabilirsiniz eczanedrn gunde 2-3kez

eslemalkann

Teşekkürederim haklı olabilirsiniz
.

eslemalkann

Tobraset damlanın fiyatı nedir?

eslemalkann

Gentagut damlasının fiyatı nedir?