Köpeğim Evde 2 Saati Aşkın Zaman Yalnız Kaldığında Eşyalara Zarar Veriyor. Ne Yapmalıyım Sizce?

Kzmakn

Normalde ilgilenmediği eşyaları başka odalara taşımış, zaman zaman parçalamış oluyor. Bir kaç kez yaptığı zararları gösterip kızdım fakat pek işe yaramadı. Nasıl bir tutum sergilemek gerekir?

3 CEVAP

handehly

Arkadas olacak bir köpek alabilirsiniz.Belliki yalnızlığı sevmiyor ☺️

melikealgin

Ya arkadaş alcaksınız ya da sürekli onunla arkadaş olucaksınız :)

Kzmakn

Double trouble :)