Kanlı İshal Nedir

Merhaba köpekler de kanlı ishal neden olur ? sebepleri nelerdir ? her köpekte görülür mü ? kısa ve net anlatır mısınız

5 CEVAP

izmir_pet

kopeklerde bilmiyorum kedilerde tuvaletinin kanli gelmesi. Kanli idrar kanli ishal diski olabiliyo. Kedilerdr genelde bazi mamalar yapiyo veya usuduklerinde oluyo. Kopeklerde aynidir diye dusunuyorum

ahmetaydinli

Kanlı ishal sonu genelde ölümle sonuçlanan bi hastalik. Eğer köpeğiniz halsiz yemek yemiyo.Isalindende kan geliyosa hiç vakit kaybetmeden derhal veterinere götürün. Ama her köpek ölmüyo.Eğer köpeğiniz kanlı ishalse olecek gözü ile bakmayın . Bazen iyileşebiliyorlar

berent-

Nedenini bilmiyorum ama ölebilir :(

Cansumuezza

köpeklerdede kanlı ishal çok ciddi sonuçlar doğurabilir eğer böyle bişey varsa köpeğinizde hemen veterinere götürün

Ferami

Benim 2.5 aylık terrierım kanlı ishale yakalanmıştı çok zor bi süreçten geçtik sürekli uyuyor yemek yemiyor su içmiyor günden güne zayıflıyordu. Çok fzla su şeklinde ve kötü kokulu dışkı yapıyordu 10 günlük bi tedavi sürecimiz oldu ve atlattık şuan çok ama çok iyi şükürler olsun eğer köpeğiniz yavruysa kanı olmadığı için dışkıda çıkmayabiliyormuş çıkmasa bile hayvan kanlı ishal olabiliyormuş ama eğer dışkıda kan gördüyseniz sakın vakit kaybetmeyin bizimki nsl iyileştiyse artık durduramıyoruz ☺️ İnş sizinkide iyileşir