Kopegimin Gozunde Ne Cikti

merhaba kopegimin gozunde birsey cikti ve surekli buyuyor ekte foto vardir veteriner dokunmamayi tercih ediyor kopegime herhangi bir zarari yok agri yada acisi yok istahi iyi hareketli keyfi yerinde ama gozundeki surekli buyumesi beni tedirgin ediyor luften bilen birileri yardim etsin

3 CEVAP

izmir_pet

bence insanlarda da olan seydir yaa buyuyorsa . oysa kisa surede buyuyup iltihap akar icinden iner. İnsallah oyle biseydir de gecer yaa

izmir_pet

ay cok gecmis olsunn. Hayvanlarda hic gormedim ama bende iki kez cikti aynindan. Tabi bizde ten renginde oluyo sade sislik oluyo. Kendiliginden geciyo benim dedigim bicok kiside gordum. İnsallah sizinkide oyle biseydir cok gecmis olsun

minnoskoss_123

Et beni olabilir diyebilir miyim bilmiyorum. Çünkü büyüyormuş. Pek bilgim yok. Ama geçmiş olsun:(....