Kısır Kedi Maması

Castielthecat

Kedimi kısırlaştırdım (erkek) ve öncesinde N&D tavuklu narlı tahılsız yavru kedi maması yiyordu. Artık kısır kedi versiyonunu kullanacaktım ama fark ettim ki fiyat olarak biraz artmış. Düşük tahıllı olanını kullanmam sorun oluşturur mu? Ya da önereceğiniz başka N&D kısır kedi türevleri var mı? Başka bir marka da önerebilirsiniz. (Not: Seçici olmadan hepsini yese de midesi biraz hassas) Bu arada kedim 10 aylık sizce yavru kedi maması kullanmaya devam mı etmeliyim? Kedim biraz tombik. Yaş mama olarak da gimcat shinycat kitten kullanıyordum. Yetişkin mamasına mı geçmeliyim?

1 CEVAP

gizemesersoy

Düşük tahilliyla devam edebilirsiniz ama 10kiloluk almanızı öneririm tahilsiz da alabilirsiniz en fazla 50tl farkeder. Yavru kedi mamaları çok hızlı kilo aldırır, kisirlastirdiktan sonra baya kilo alma eğilimleri oluyor kısır kedi maması kullanın ve ölçülü verin iştahı artıp çok yiyebilir dikkat edin. Yaş mamanız güzel, ayrıca carny ocean, nd yaş mama, schesir, applaws, instinct yaş mamalar da deneyebilirsiniz.