Böbrek Nakli

ezgiisu

Babam böbrek nakli oldu ve doktor izin vericek mi bilmiyorjm ama kedimi asla bırakamam bi bilginiz var mo yalvaroroö yardımcı olun bi fikir verin napmam lazım

18 CEVAP

izmir_pet

bakin gercekten sizi anliyorum ama hepsine demiyorum da bazi hekimler, duygulariyla da cvp verebiliyor.hem ayrica insan ve hayvan doktorlari ayri. Onlarin alanlari da ayri. Sonucta kedimizin asilarini tedavilerini de o yapmiyo. İcerigini cok bilemez. Belkide risk almamak icin soylemostir. Gercekten yaraya pansuman icine tuy girmedigi surece bisey olmaz. Korkutmak istemiyorum ama o yavrunuzu verirseniz biyere travma geciricektir yuksek ihtimal. Asiri hisli duygulu canlilar. İciniz rahat etmesi icin bi sure o odaya sokmayin kedinizi. Veya bi odada tutun ama evden gondermeyin. Her doktor ayni cevabi vermez. Hepsinin dogrulugunu teshis edemeyiz

izmir_pet

gercekten inanin ki evden gondermeyle bi odada tutulmasinin hic farki yok ki? Mesela o dr oyle demis tmm. Peki aciklama yapabilmis mi gerekcesi ne? Ne riski var tuyu o bolgeye temas etmesse. Ne gibi bir zarari olabilirmis ? Sadece risk almayin bosver kedi bu biyeri ver gitsin demekle bitmez is

ezgiisu

Ben de aynı şeyi düşünüyorum tek doktora sorarak asla karar vermem ancak kendisi ya kedi ya böbrek gibi net bir ifade kullanınca tahmin edersiniz ailemi ikna etmek çok sorun oluyor aşırı çaresiz kaldık