Böbrek Nakli

ezgiisu

Babam böbrek nakli oldu ve doktor izin vericek mi bilmiyorjm ama kedimi asla bırakamam bi bilginiz var mo yalvaroroö yardımcı olun bi fikir verin napmam lazım

18 CEVAP

minnoskoss_123

Geçmiş olsun:( Bir bilgim yok maalesef. İnşallah böbrek bulunur. Çok üzüldüm. Lütfen duyarsız kalmayalım.

izmir_pet

kediyi babaniza yaklastirmayin pansuman altina tuy girmesin. Korkmayin asili temiz kedide biseycik olmaz. Ama kedi sokaga cikmiuyorsa tabi. Cikiyorsa risk olabilir. Annemin de safrasi alindi o zaman iki kedimiz vardi icerde. Cok gecmis olsunn

ezgiisu

Kedim yaramaz ama hastalıktan çok iyi anlıyor, babaaannem biz de kalırken çok hastaydı o atlayan zıplayan hayvan yanına bile yaklaşmadı. Dışarı çıkmıyor aşılarını düzenli yaptırıyoruz ama doktor besleyemezsiniz diyefek diyr çok korkuyorum. Babam da hiç bırakmak istemeyecek psikolojik olarak da kötü olucak

ezgiisu

Ben de aynı şeyi düşünüyorum hatta babama iyi geleceğini dülünüyorum lolanın. Onların arasındaki bağ çok farklı çünkü, babam hep 2 kızım var artıl benim der. Ben sormasam bile annem kesin sorar tek ümidin bi şey olmaz demesi... o kadar korkuyorum ki cidden

minnoskoss_123

Güncel

kurban1525

Kedi ile aynı odaya sokmazsanız bir sorun olmaz diye düşünüyorum. Umarım benimki gibi yaramaz nir kediniz yoktur.

izmir_pet

Doktorlar bazi hayvan seviyosa zararsiz sevmiyosa zararli der. Hic sormaniza gerek yok. Ben ne hasta ameliyatli kisiler gordum. Kedi kopeklerde yatiyolar. İcinizin rahat etmesi icin yaklastirmassiniz veya ayri odada tutarsinjz ama rahatsiz etmesse asilari da varmis gercekten iciniz rahat etsin biseyck olmaz:)

izmir_pet

insallah meslegine duygualrini karistirmayan guzel bir hekimdir ve istediginiz cevabi verirr. Ama son ihtimal istemediginizbi cvp alirsaniz ve iciniz rahat etmesse, ayr odada kalmasiysa evden gitmesinin hic farki yok. Kediniz gitse bile heryerde gezmis yatmis olcak. İllaki temizleseniz de biyerlerde tuyleri kalicak. Kendinizi korkutmayin hic. Babam baska biseyden annem safradan ameliyat oldu ve annrmin durumu cok ciddiydi hicbir zararini gormedik. Tabiki brnde olmassa kimsede olmaz demiyorum ama mantiken bu boyle zaten. Ve bicok yakinimda sahit oldum. Kanser tedavisi gorenler bile kedilerinden vazgecmiyolar. Aksine iyi gelir:)

ezgiisu

Tek temennim o yönde, bırakın derse ne yapicam hiç bilmiyorum . Ne o bizden ne biz ondan kopamayız çünkü

ezgiisu

Doktor başka yere verin riske atmaya gerek yok demiş, napacağomı bilmiyorum kimseye bırakamam onsuz da yapamam. Kendi maddi dayanağım olsa alıp başka yere grçiçem ama hiçbi şey yok ne yapıcam bilmiyorum

kurban1525

Kedi ile aynı odaya sokmazsanız bir sorun olmaz diye düşünüyorum. Umarım benimki gibi yaramaz bir kediniz yoktur.

kurban1525

Kedi ile aynı odaya sokmazsanız bir sorun olmaz diye düşünüyorum. Umarım benimki gibi yaramaz bir kediniz yoktur.

izmir_pet

benimki annemle yatiyodu usluydu. Ama tabi her ihtimale karsi ayni odada olmayabilir kurban1525in dedigi gibi. Ama kendinizi cok korkutmayin. Pansuman altina tuy girmesin yeter

izmir_pet

Oyle derse ayri odaa tutarsiniz

eylemcaliskan

Merhaba. Öncelikle geçmiş olsun. Ben de ekim ayında göğsümden kist aldırdım, cerrah pansuman yarasına temas etmediği sürece sorun olmaz demişti. Yine de doktora danışmanızda fayda var