Selamün Aleyküm

Behrem

benim köpeğim var kiz alman kurt diye aldım ama kulakları tam dik durmuyo 11 aylik tam ırkı ne onu bilmek istiyorum

2 CEVAP

kurban1525

Bu nasıl konu başlığı be kardeşim :D Aleyküm selam. Konunun ne olduğunu başlıkta belirtmezsen kim ne anlayacak köpeğini mi soruyorsun kedini mi soruyorsun ne soruyorsun. Bence bir daha konu aç

izmir_pet

kopeginizin yuzunun oldugu bi resim atin bence ama alman kurduyla ilgisi yok gibi yaa farkli resim varsa atin