Köpeyimin Irkı Ne Bilen Varmı Varsan Yazarmı

Behrem

benim köpeğim var kiz alman kurt diye aldım ama kulakları tam dik durmuyo 11 aylik tam ırkı ne onu bilmek istiyorum

5 CEVAP

izmir_pet

nereden aldiniz? Yani kopegin anne babasini bilmiyorsuniz heralde. Buyuk ihtimal kirma bi cinstir

izmir_pet

alman kurdu kirmasiysa bilmrm ama alman ve sibirya kurdu kulaklari dik olur. Ya kirmasidir yada sizi kandirmam istemis sanirim

Behrem

Eyvallah sağolasın

izmir_pet

Varsa bence yuzunun gozlerinin gorundugu de bi resim atin. Daha bilgili olanlardan net cvp alabilirsiniz gozleri falanda onemli. Ama bayagi inceledimde durusu ve kuyrugu alman kurduna benziyo. Buyuk ihtimal alman kurdu kirmasi. Ondan kulaklar dusuk. İnternette de arastirirsaniz bu tarz kirmalar mevcut

Behrem

Alman kurt adiyla aldim