Hangi N&D Mamasını Almalıyım?

kedigibiyiz

Merhaba N&D ye geçiş yapıyorum. Numune isteğimi bildiren bir mail attım, hangi içerikteki mamayı istediğimi sorarlar mı acaba?
Bu arada alakası var mı bilmiyorum ama belki iştahına ve mama seçimine etki edecek bir şey olabilir diye söylüyorum : oğlum ona yaptığım kırmızı etli mamalardan hiç hoşlanmıyor ama tavuk haşlamasına bayılıyor. Bu durumda tavuk nar mı alsam direk numunesiz? Neler önerirsiniz

4 CEVAP

Bgisan

Bende 3 gün önce mail attım. İletişim ve adres bilgisi ile evcil hayvanımın yaşı ve ne olduğunu sordu. Bildirdim gönderim yapacaklar. Başka bişey sormadılar

gizemesersoy

ben numune istedim 3-4 farklı çeşit gönderdiler. ilgililer sağolsun. balıklı mamayı da deneyebilirsiniz genelde seviliyor. balık tüyleri için daha iyi olur tavukludansa.

kedigibiyiz

İlginize teşekkür ederim :)

Ceronimo-

Kedim 3. ve 4. ayı arasında tavuklu & narlıyı yemişti ama bir süre sonra yememeye başladı. Sonra balıklı mamaları daha çok sevdiğini fark ederek düşük tahıllı portakallı & balıklıya geçtik biz. 1 yaşına geldi hala aynısını yiyor severek, onu önerebilirim :)