Kedimden Bulaşan Mantar :)

CansuAyg

Merhaba arkadaşlar, buradan size bir şey danışmak istedim. Yaklaşık 3 haftadır kedimde mantar rahatsızlığı var. Şuan tedavi sürecinde ve iyileşmek üzere diyebilirim ancak bana da bulaştı. Önce çenemde çıktı, travozol krem kullanarak sirkeli su içerek vs geçirdim fakat bir hafta sonra o tam geçti derken bu sabah alnımda da gördüm. Aynı evde kedim de benden tekrar kapabilir sonuçta. Kedim allahtan iyileşmek üzere fakat kendim için ne yapmamı önerirsiniz?

3 CEVAP

minnoskoss_123

Geçmiş olsun

minnoskoss_123

Ben mantarın hayvanlardan insanlara geçen bir hastalık olduğunu bilmiyordum. Bilgim yok. Bilenler gelir şimdi:)

CansuAyg

Ben de tahmin etmemiştim, veterinerimden öğrendikten kısa bir süre sonra bana da bulaştı :)