Kedim Sürekli Yataklara Çiş Yapıyor

ecemarinmis

Öncelikle merhaba herkese kedim sürekli yataklara işiyor başta böyle bir sorunumuz yoktu sonrada böyle bi huy edindi tuvaleti gayet kolay biryerde rahatça gidiyor ama nedense yataklara yapmayı tercih ediyor son zamanlar ne kadar istemesemde ceza veriyorum 10 dakika felan banyoya kapatıyorum ama uslanmıyor bizimki odaların kapasınıda kapatıyorum girmesin diye ama ev bu bi şekilde açık bulup girip yatakları affetmiyor ne yapabilirim bu konuda

6 CEVAP

kedigibiyiz

Merhabalar. Yatakları düzgün temizleyemiyor olabilirsiniz. Biz çok iyi temizlesek bile kedişlerin koku duyuları inanılmaz gelişmiştir. daha önce yaptığı yerin kokusunu alır ve yine oraya yapar. Bu sebeple yapmış olabilir

doren07

Acaba kumunumu begenmiyor hic dikkat ettiniz mi ? Bunun yaninda stres olabilir. Bi ara benimde yorganlara yapiyordu ama gecti çok şükür yumuşak rahat bulduğu için yapıyordu sanırım.

kedigibiyiz

Düzgün temizlemek derken yanlış anlamayın lütfen onların koku almaları çok duyarlı olduğundan öyle dedim :)

ecemarinmis

Yok yok dediğinizi anladım ama tüm yatağı yıkıyorum resmen

Minnakpatipuki

Idrar yolu enfeksiyonu olabilir mi ki yanlış hatırlamıyorsam o zaman da kum dışında bir yerlere çiş yapıyorlar.

Minnakpatipuki

O ceza olayı ise yaramıyor bence. Bende başta yaptım onu odada uyuyakaldi hep ödül mu ceza mi belli değil :)