Büyümeyen Küçük Irk Köpek Sahiplenme

SenanurKsl

Bi arkadaşım köpek sahiplenmek istiyo apartmanda yaşıyo büyümeyen küçük ırk istiyor şivava gibi ama satın almak istemiyoruz ücretsiz sahiplenmek istiyor var mı bildiğiniz öyle bulabileceğimiz ?

6 CEVAP

izmir_pet

insallah bir guzel cani kurtarma mutlulugunu yasarsiniz:)

izmir_pet

isim isim sayamam da bariklarin eminim hepsinde vardir. Ben izmirde yasiyorum. Gittigim tum barinaklarda birsuru buyumeyen sus kopekleri var. Hepsi birbirinden tatli. Satin almak zaten istemiyomussunuz en guzeli. Barinaklardan alirsaniz gercekten bi can kurtarirsiniz. Ordaki sartlar sokaktakielrden daha kotu

SenanurKsl

Çok doğru inşallah en kısa zamanda bakacağız

SenanurKsl

İnşallah :))

SenanurKsl

Cins takıntısı kesinlikle yok bahçeli evi olsa sokak köpeği de istiyor ama evde mümlün değil küçük büyümeyen ırk olması gerekiyo

minnoskoss_123

Boston Terrier, Maltese, Havanese, Bulldog ve Pug gibi türler küçüktür. Bu cinslerin ücretsiz olarak sahiplenilme oranı daha yüksektir.