Kedimin Dişi Kırıldı Ne Yapmalıyım?

Silagoz

5 aylık kedimin oyun oynarken dişi kırıldı ve hiç tepki göstermedi.

12 CEVAP

Benimkinin de dökülmüştü, normal yenileri çıkacak diye biliyorum :)

Bilgeylmz

Ortadan 2 ye mi ayrildi yoksa kökten mi cıktı. Eger kokten çiktiysa bebeklik disleri dökuluyor. Ama yarıdan koptuysa bi veterinere danisin isterseniz

izmir_pet

minik disler mi? Ondekiler sanirim? 5ayliksa dis cikariyodur

minnoskoss_123

Arka dişlerden mi?

kedigibiyiz

Çok geçmiş olsun

kedigibiyiz

Umarım diş dökmedir :)

minnoskoss_123

Tamam o zaman diş çıkarır. Ama arka dişler sıkıntı

Silagoz

Kökten çıktı diye gördüm hangi dişi olduğuna baktırmıyor kucakta durmayı pek sevmiyor.

Silagoz

Küçük değil büyük dişlerden

Silagoz

Sanırım sol taraftaki ön dişi

Silagoz

Teşekkürler

Silagoz

Teşekkürler. Umarım öyledir.