Köpeyin İrki Ne Alman Kurdu Diye Aldim

Behrem

Köpeyin irki ne alman kurdu diye aldim 11 aylik kiz kulaklari tam dik kalkmiyo

2 CEVAP

minnoskoss_123

Her Alman kurdu’nun kulakları dik duracak diye bir kural yok:) Genetik olarak kulakları aşağıya yatıyor olabilir. Bence köpeğinizin yüzünün tam olarak çıktığı bir fotoğraf seçmeliydiniz.

kedigibiyiz

Israrla bu soruyu soruyorsunuz herkes de yüzünü gösterin diyor bence artık faklı fotoğraflarla soru açın. Hem de o sizin yavrunuz ister öyle ister böyle :)