Köpeyin İrki Ne Alman Kurdu Diye Aldim

Behrem

Ya arkadaşlar alman kurdh diye aldim kulaklar dim durmuyo

6 CEVAP

izmir_pet

Bence alman kurdunun fiziksel kalitsal ozellikleri var gibi geldi. Yuzu bacaklari kuyrugi durusu. Bence alman kurdu kirmasi

izmir_pet

Kirmalarinin hepsinin kulaklari boyle. Evt aynen saglik sorunu zaten olmuyor:)

ayse1310

Alman kurdu kırma bence de.

Behrem

Eyvallah sağolasın

minnoskoss_123

Kırma olabilir. Ayrıca her Alman kurdunun kulakları dik olmalı diye bir kural yok:) Doğuştan olan bir özellik olabilir. Ama ben kulakları ile ilgili sağlık problemi yaşamaz diye düşünüyorum. Onun için sordunuz herhalde.

EfeOzenn

Kırma.