Kedi Tüyleri İçin Önericeğiniz Bir Çözüm Var Mı?

KEDİ TÜYÜNDEN BIKMIŞ DURUMDAYIM.KEDİM İRAN KEDİSİ 1 YAŞINDA VE HER YERDEN ÇIKIYOR TÜYLER.ÇAMAŞIR MAKİNESİNDE YIKANMALARINA RAĞMEN KIYAFETLERİM TÜYDEN KURTULAMIYORUM.RULO TEMİZLEME BANTLARI ALMAKTAN YORULDUM KOLİ BANDINA GEÇTİM.MAMA ROYAL CANİN PERSİAN ADULT VERİYORDUM BİR AYDIR FİT 32 VERİYORUM TÜY DÖKÜLMESİNDE AZALMA GÖRDÜM AMA BU YETERLİ OLMUYOR.HERKEZDE Mİ AYNI SORUN OLUYOR YOKSA BİZDE Mİ SORUN VAR.BİR DE ÖNEREBİLECEĞİNİZ VİTAMİN EK BESİNLER VARSA SEVİNİRİM.PRATİK BİLGİLERE İHTİYACIM VAR

1 CEVAP

aybike

Bu sorun herkezde var.ozellikle mevsim gecislerinde.kedinden vazgecemiyorsan tuyleriyle yasamayi ogrenmelisin.sevgiler..