Dişleri Nerede?

Anonymus813797

1-1,5 yaşında terkedilmiş bir tekir erkek kedicğim var. İsmi Badem. Onu ilk bahçeme getirdiğimde diğer kediler onu tırmalamışlardı ve o minnacık alt dişlerinden biri yoktu. Kan olmadığı için daha önceden olduğunu ve yemek yerken de sorun çıkmadığını farkettim. Pek önemsemedim. Ancak geçen hafta farkettim biri daha yok. Sizce bu neyden kaynaklanıyor be yerine yeni bir diş gelme ihtimali var mı? Bu dişlerin pek bir işlevi olduğunu sanmıyonum çünkü kum tanesi kadar küçükler...

2 CEVAP

izmir_pet

buyuk gorubebilir ama buyuk ihtimalle genc bir kedidir, daha yasini doldurmamistir. Oyleyse yerini dis cikar. Kesinlikle oyledir bence. Dissiz kedi kacta birdir. Oyle dglse bile bi sorin yoksa bisry olmaz

Anonymus813797

İnşallah yerine yenileri gelir ilk dişi 5 aydır aynı ama ...