Bozita Kedi Mamasi?

Elifkitty

Royal canin kittendan bozita grain freeye gectim nasil bir mama kullanan var mi?

4 CEVAP

Elifkitty

Yavru degil ama aciklamada hem yetişkin hem de büyümekte olan kediler icin diyor veterinerede sordum yavrularada uygun dedi.5 aylıklar

gizemesersoy

bozita grainfree tavuklu mamanın içeğine baktım, kediler için çok hayati olan taurin en az 2000 olması önerilirken bu mamada 800. bence az. yine hep önerdiğim gibi orijen, acana, nd, brit care, matisseden birini alabilirsiniz pahalıdan ucuza liste.

Elifkitty

Arkadaşlar kusura bakmayın bir türlü yüklenmedi soru yollamadi hata verdi birden birsürü olmus

gizemesersoy

yavru kedi maması mı yetişkin mi. yavru grain free bulamadım.