Kedim Sürekli Uyuyor?

Peri_cann

Kedim üç dört gündür sürekli uyumaya başladı. Hiç oyun oynamıyor neredeyse. Normalde uysal bir kedi zaten ama yinede oynardı her gün oynamazsa da koşardı mutlaka. Birkaç gündür böyle neden olabilir aşıları da yapıldı mamasını da değiştirmedik, ne yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim

4 CEVAP

ayse1310

Kediler zaten çok uyur ama oyun oynatmaya kalktığınızda falan sizinle oynuyor mu keyfi yerinde mi iştahı iyi mi bunlar önemli. Bunlarda herhangi bir değişiklik yoksa endişelenmeyin bence :)

izmir_pet

Yrni bi asi oldumu acaba? Belki de normaldir. Havalar da sogumasiyla genelde goruluyo bu durum. Ve her zaman ayni olmuolar. Brnimki dr bazen bikac gun hep uyuyo. Acaba diyorum hasta mi? Sonra duzeliveriyo. İstahinda falan baska bi sorun yoksa, ishal kusma yoksa korkmayin:)

SenanurKsl

Bence de havalardan olabilir çünkü benim kedim de normalde çok zıpır hareketli bi kedi olmasına rağmen son zamanlarda çok uyumaya başladı

Peri_cann

Cevaplarınız için teşekkür ederim kabız olmuş onunla ilgili sanırım