Yardım

HuriyeAysu

Arkadaşlar bu kediye yardım edelim lütfen ilan bıraktım sayfaya ulaşabilirsiniz yuva arayanlardan

4 CEVAP

minnoskoss_123

Uygun görürseniz ben başka sitelerden de paylaşabilirim. Daha çok yuvalanır. Ben şu ana kadar 2 tane can sahiplendirdim. Siz de uygun görürseniz bende ilan vereyim. Cevaplarınızı bekliyorum.

HuriyeAysu

tabiki uygun ama bana haber verin olurmu çok endişeleniyorum biri alıp giderde onu bi daha göremezsem orda habersiz çok üzülürüm sahiplenilirse sahiplenildiğini kime ve nereye bilmek isterim

HuriyeAysu

istanbulu seçin ilk sırada şuan acillllll diye açtım sahiplenmeyi orda bilgileri var ama cinsiyetini ve yaşını bilmiyorum yarın cinsiyetine bakar ve eklerim yorum olarak

minnoskoss_123

Tamam ben başka sitelerden de açarım. Bir gelişme olursa önce size bildiririm.