Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Kedim giysilerimi emiyor

PinguPanda
PinguPanda

1902


Okuldan geldiğimde üzerimden inmiyor ve üzerimdeki gömleği buzu emiyor. Çok rahatsız edici değil ama bazen işlerim oluyor ve inmiyor inse de hemen gelip devam ediyor. :D Böyle bir şey başınıza geldi mi? Neler yaptınız?


Aslında hoşuma da gidiyor çok tuhaf bir ilişkimiz oldu. Ya omzuma oturuyor ya da kucağımda :D Annesi sanıyor galiba beni. :D


10 Cevap

aybike
aybike

2618


Yavru kedimi?ic gudusel olarak yapiyor sanirim annesini yeterince emmemisse eger.benimkini sokakta bulduk biz cok kucuktu yeni yeni yuruyordu.battamiyeyi emiyorfu tuylu ya sanirim annesi saniyotdu.ara ara hala yapiyor :)


Sapsik
Sapsik

637


Bende de var bitane..iki doğum yapmasına rağmen buket battaniye her gördüğünde bir dayanamıyor bir başlıyor emmeye dakikalarca uyuyan kadar..çok seviyorum onları...Bırakın emsinler çok rahatliyorlar :)


PinguPanda
PinguPanda

1902


Yok o böyle emerken girildaması falan çok hoşuma gidiyor da onun iyiliği için başka bir şey yapmam gerkiyorsa diye sorayım dedim. Benim kedim de sahiplenmeden önce çok kalabalık bir evde az ilgi görmüş ve hatta çok yarası vardı ağzı çenesi patileri kanı kuruduğu için iz olarak kalmış mutluluğu huzuru benim yanımda gördü ve o sebeple de çok çabuk mutlu olabilen bir kedi :)


Yumak96
Yumak96

3143


Bende sokaktan buldum bitane 2.5 aylık oda beni emiyor normal Şevkat ihtiyaçları çok yüksek bu dönemde bırakın emsin hayat böyle güzel(erkeğim)


selinjsj
selinjsj

272


Yavru kediyse içgudusel annesini emdiğinu saniyordur


Bora
Bora

604


O seni annesi sanıyor benim eski kedim kaçtı habire emip duruyor eğer bunu durdurmak istiyorsan sadece o emdiğinde onun emesini engelleyecek bir engel koymak


defne
defne

2365


Normal bişe eğer yavruysa annesinin memesi gibi sanar ama çok yaptırma öyle okumuştum bende bi ara yavru kedi besledimde sıkıntı etme günde birkaç defa izin ver


PinguPanda
PinguPanda

1902


Kedim 4,5aylık :D Biz böyle devam edelim. Sadece üzerimdeki giysileri emiyor :D çamaşırlıktakilere dolaptakilere hiç bakmıyor :)


Akitamaya
Akitamaya

1147


Kediniz yavru ise diş çıkarıyordur. Benim köpeğim de diş çıkarıyor. O yüzden ısıryor benim köpeğim.:-D


BENU
BENU

116602


ya uzerıne sevdıgı bır seyın kokusu sındı yada bundan hoslanıyor


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
803 Görüntüleme
10 Cevap
2 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor