Kedim Giysilerimi Emiyor

PinguPanda

Okuldan geldiğimde üzerimden inmiyor ve üzerimdeki gömleği buzu emiyor. Çok rahatsız edici değil ama bazen işlerim oluyor ve inmiyor inse de hemen gelip devam ediyor. :D Böyle bir şey başınıza geldi mi? Neler yaptınız?

Aslında hoşuma da gidiyor çok tuhaf bir ilişkimiz oldu. Ya omzuma oturuyor ya da kucağımda :D Annesi sanıyor galiba beni. :D

10 CEVAP

aybike

Yavru kedimi?ic gudusel olarak yapiyor sanirim annesini yeterince emmemisse eger.benimkini sokakta bulduk biz cok kucuktu yeni yeni yuruyordu.battamiyeyi emiyorfu tuylu ya sanirim annesi saniyotdu.ara ara hala yapiyor :)

Sapsik

Bende de var bitane..iki doğum yapmasına rağmen buket battaniye her gördüğünde bir dayanamıyor bir başlıyor emmeye dakikalarca uyuyan kadar..çok seviyorum onları...Bırakın emsinler çok rahatliyorlar :)

PinguPanda

Yok o böyle emerken girildaması falan çok hoşuma gidiyor da onun iyiliği için başka bir şey yapmam gerkiyorsa diye sorayım dedim. Benim kedim de sahiplenmeden önce çok kalabalık bir evde az ilgi görmüş ve hatta çok yarası vardı ağzı çenesi patileri kanı kuruduğu için iz olarak kalmış mutluluğu huzuru benim yanımda gördü ve o sebeple de çok çabuk mutlu olabilen bir kedi :)

Yumak96

Bende sokaktan buldum bitane 2.5 aylık oda beni emiyor normal Şevkat ihtiyaçları çok yüksek bu dönemde bırakın emsin hayat böyle güzel(erkeğim)

Bora

O seni annesi sanıyor benim eski kedim kaçtı habire emip duruyor eğer bunu durdurmak istiyorsan sadece o emdiğinde onun emesini engelleyecek bir engel koymak

defne

Normal bişe eğer yavruysa annesinin memesi gibi sanar ama çok yaptırma öyle okumuştum bende bi ara yavru kedi besledimde sıkıntı etme günde birkaç defa izin ver

PinguPanda

Kedim 4,5aylık :D Biz böyle devam edelim. Sadece üzerimdeki giysileri emiyor :D çamaşırlıktakilere dolaptakilere hiç bakmıyor :)

Akitamaya

Kediniz yavru ise diş çıkarıyordur. Benim köpeğim de diş çıkarıyor. O yüzden ısıryor benim köpeğim.:-D

BENU

ya uzerıne sevdıgı bır seyın kokusu sındı yada bundan hoslanıyor

selinjsj

Yavru kediyse içgudusel annesini emdiğinu saniyordur