Bilgisi Olan Arkadaşlar

Mertcan1997

Arkadaşlar 45 günlük petime ilk aşılarını yaptırmaya gittim parazit ve 2 li karma aşısı yapıldı karnesi çıkarıldı toplamda 50 TL ücret ödedim bu fiyat bana normal gelmedi fiyat bilgisi olan varmı

11 CEVAP

batinaydogan1

Karma aşısıda yapıldıysa bedava yaptırmışsın diyebilirim. Ankarada bulunduğum bölgede sadece iç dış parazit 60 tl. Diğer aşılarda 60 tl. Ayrıca Karma aşı için kan alması gerekiyor bu da 45 tl :)

SenanurKsl

Ben de ankaradayım iç dış 70 , karma 70 lösemi 80 tl ye yaptırdım ben biz de kan alma olmadı ikisinde de direk aşı yapıldı

batinaydogan1

Kan alınması lazım normalde bağışıklığa bakılmadan karma yapmak çok riskli çünkü :) bu arada hangi bölge @senanurKsl fiyatlar biraz yüksek. Gerçi bizimde öyle olabilir ama bize indirim yapıyor

ayse1310

Bedavaya yaptırmışsın. Sadece iç parazit 50 TL zaten. Dış parazit 25 TL. Karma aşı 75 TL.
Karma+iç dış parazit= 150 TL gibi bir fiyat çıkması lazım normalde.
Veterinerden veterinere üç beş TL oynayabilir. Ama sen cidden bedava yaptırmışsın. Ben olsam bana da normal gelmezdi bu fiyat ya aşıyı yapmadı ya parazitler yapmadı iste düşünürdüm :D :D

SenanurKsl

Cidden istanbuldasınız bi de ben olsam ben de şüphelenirdim

ayse1310

Aynen ben de İstanbulda daha pahalı diye biliyorum fiyatlar. İlginç.

Mertcan1997

Benim şimdi ne yapmam gerekiyor aşıların yapılıp yapılmadığını nasıl anlayabilirim arkadaşlar tekrardan aynı aşıları vurduramamda o riski alamam

SenanurKsl

İlginç bir durum. Tam olarak nerde nasıl bi ortamda yaptırdınız

SenanurKsl

Etimesgutta oturuyorum ben bizimki bağlıca veteriner kliniği sizinki nerde

Mertcan1997

Veterinerin belgeleri mevcuttu ama klinik tarzı steril bi ortamla hiç alakası yoktu bayagıda müşterisi vardı sıra bile bekledim ameliyat için yatağı ekipmanları vs hiçbirşeyi yoktu küçük bir ve sadece kedi kopek malzemeleri olan bir yerdi

izmir_pet

ben de izmirde yasiyorum. İc dis parazit 20+20 tl. Karma da 60tl. Yani toplam 100tl olur