İki Tür Kedinin Birbiriyle Anlaşması

gulsum_

Merhaba aynı evde 5 aylık bir erkek Van kedisiyle 3 haftalık bir yavru dişi Tekir kedi anlaşabilir mi

6 CEVAP

Recai44

Aşamalı olarak anlasmalarini saglayabilirsiniz . Ayrica erkek ve disi kediler birbirlerine daha cabuk alışırlar.

ayse1310

Cinsleri farklı ya da aynı farketmez onlar bizi bile kendilerinden daha büyük kediler olarak görüyor cinslerin ayrımını yapacaklarını sanmam :D

ayse1310

Evet erkek kedi dişi kediyi çiftleşebilecegi gözle gördüğü için saldırmıyor dişiler dövüyor hatta erkekleri :D

gulsum_

Çok eğlenceli gözüküyor :DD

ayse1310

Bence birbirlerine alışma sürecini atlattıktan sonra ikisi de çok mutlu olurlar hangi cins olursa olsun anlaşırlar. Kedilerden biri veya ikisi çok sorunlu değilse tabi. Hatta bana kalırsa yalnız kedi mutsuz kedidir. Ben ikinci kedi düşünüyorum ilerleyen zamanlarda. Şuan daha tecrübesiz olduğum için şuan düşünmüyorum sadece :)

gulsum_

Yalnız kedi mutsuz kedidir cidden çok doğru, bizimle ne kadar oynarlarsa oynasınlar sıkılıyorlarmış gibime geliyor :)