1+1 Ev Kedi Beslemek İcin Uygun Mu?

marimera

kedi sahiplenmek istiyorum ama 1+1 evin kedi sahiplenmek icin kucuk olmasindan korkuyorum. acaba sikinti olur mu? sonucta mutfakla salon bir. bi tane de odasi var.

9 CEVAP

fenerrsena43

Sorun olacagını sanmıyorum

turtlesena123

pek sorun olmaz ama evin istediği tarafında dursun yani vakitlerini ona ayır yoksa sıkıntıdan hasta olur

Pinar5504

Yani illaki hasta olcak değil o bazı kedilerde olabiliyor

aybike

Kediler zaten gunun cogunu uyuyarak geciriyor.ozellikle gunduzleri.1+1yeterlidir ona hic dert etme.almalisin evde bir can cok sevimli oluyor ve zahmetsiz.ama kumunu nereye koyacaksin balkon varmi yoksa banyoya koymalisin ama ev icinde olacagi icin kumu sık sık temizle koku yapiyor.

marimera

balkon var ama acik balkon. kumu koyamam oraya. tuvalete koyup tuvaletin kapisini acik birakmayi dusunuyordum

PinguPanda

Ben 2+1 de yaşıyorum genellikle kedim benim odamda ve balkonda takılmayı seviyor yani ben sıkılacağını sanmıyorum. Aybike isimle üyemizin de söylediği gibi kediler çok fazla uyurlar yeter ki ona rahatça yatabileceği ortam ve oyuncak verin.

hunithecat

Cama takılabilen vantuzlu kedi yataklarından tavsiye ederim. Ben 3 yıldır kullanıyorum hiç düşmedi. Kedim ordan dışarıyı seyretmeyi ve orda uyumayı çok seviyor. Küçük evler için de ideal bir çözüm olur. Googleda kedi pencere yatağı diye aratın bir çok yerde satılıyor

selinjsj

Elbette uygun olabilir

Bora

Eğer onunla çok fazla oynayacak vaktin varsa neden olmasın diyorum