Mamalarda Tasarruf İçin?

kedisever-34

2 kedim var, biri henüz 6 aylık ND Kitten veriyorum / diğeri kısır ve 2,5 yaşında..ND Kısır kedi maması veriyorum, malum kriz bizim evi vurdu...Acaba bi süre mama markasını mı değiştirsem? Ama ne versem? Kısır olan kedim ilk 1 sene proplan kitten ile beslendi, Proplana tekrar geçiş mi yapsam ? ..Ya da mamaları uyguna alabileceğimiz bi yer var mı ? Nasıl tasarruf edebilirim?

4 CEVAP

gizemesersoy

proplan içeriğine göre çok pahalı o içerikteki bir mamayı daha ucuza çok rahat bulursunuz. size uygun fiyatlı ve kaliteli tahılsız brit care ya da profine öneririm. ya da daha da ucuzuna bakacaksanız matisse.

izmir_pet

bende ayni fikirdeyim bu 3u guzel fiyata oranla

ayse1310

Daha önce 1 yıl onu kullandıysanız geçebilirsiniz hem bildiğiniz ve kedinizin de bildiği bir mama ama başka seçeneklere de bakabilirsiniz

ayse1310

Veterinerim de bana fiyat açısından düşük-orta düzey olarak Royal ve proplan önerdi. Üst düzey olarak da orijen, acana, nd, hills önerdi.