Kedı Beslemesı

Reyaura

Kedilerimi hem kuru mama hem çiğ etle beslemeyi düşünüyorum eti 3 gün buzlukta beklettigimizde bütün bakteriler ölüyormuş buzluktan çıkartip buz dolabinda çözüldükten sonra vermeyi düşünüyorum bu şekilde besleme yapan arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum

4 CEVAP

doren07

Önerim size aylık olarak 1-2-3 farketmez ona göre taze et alın ve porsiyonlarına göre kesip dondurun ki çözümlerken sıkıntı yaşamayasınız. Usulüne göre dondurulup çözümlemede bakteriler %90 oranında yok olur

doren07

eğer yemez ise hemen tavada her iki tarafını yakmayacak şekilde pişirip birde öyle verin bakalım.

doren07

Dikkat etmeniz gerekenler etin yağ oranı tazeliği (siyahlaşmış olmaması) doğası gereği ve vitaminininde kaybolmaması için dondurulup verilmesi tabi sağlıklı bir yöntemdir. Ayda 1-2 kere uygulayabilirsiniz

Reyaura

Sabah kuru mama akşam çiğ besleme yapmayi düşünüyorum 10 dakika içinde yemezlerse hemen haslayip sokaktakilere koyacağım