Kopegim Obez

kopegim 11 aylık terrıer 6 7 kılo olması gerekırken 12 kılo artık tasınmıyor kabından yemiyor yemeklerı et olsa dahıl bız ne yersek elımızden yıyor.duzenlı egzersız de yapıyoruz ne yapmalıyız baska

3 CEVAP

kemall

veterinerinerinize danışarak bir light mamaya geçebilir veya şu an kullandığınız mamanın verilme ölçüsünü değiştirebilirsiniz. ayrıca egzersiz sürelerini arttırabilirsiniz.

tesekkur ederiz

Mamayı biraz azaltın ve günlük yürüyüş mesafenizi arttırın..