Merhaba Ben Köpek Maması Almak İstiyorum Fakat Proplan Mı Brit Care Mi Karar Veremedim Hangisi İyi?

Kuzeyto

Hangi Köpek maması kaliteli

7 CEVAP

ayse1310

İkisi de orta segment mamalar

SenanurKsl

Bana göre ikisi arasından kesinlikle brit care içerik olarak pro plana göre daha iyi çünkü. Proplanda hayvansal yağ var (genelde ölü vs hamgi hayvandan elde edildiği belli olmayan yağlar) ve tuz mısır vs var ve et olarak et unu var diye biliyorum. Brit care de kemiksiz et olan çelitleri de var mısır mısır gluteni gibi zararlı seyler çoğu çesidinde yok tuz yok. Ve tabiki proplan hayvan deneyi yapıyor bu da brit care tercih etme de bir sebep olabilir:)

Ayse_naz_G

ikiside iyi değil bütçeniz varsa kesinlikle N&D marka mamalar daha iyi:)

thetensiya

Kesinlikle ikiside iyi fiyat bakımından hangisi rahatsa onu al fakat daha iyi bişi arıyorsun N&D sana önerim

Cakiland

Kesinlikle Brit Care'ı öneririm. İki mamayı da denedim daha önce. Brit Care tercihimdir. Bir deneyin bence

selenasena

içerikleri/kaliteleri bakımından :

1- Acana
2- Orijen (gaz yaptığı konusunda söylentiler var kullanmadım yorum yapamam)
3- N&D
4- Profine
5- Brit Care

Her pahalı mama iyi ya da kaliteli diyemeyiz ama her ucuz mama emin olun ki kalitesiz ve kötüdür.
Ben Putty için Acana kullanıyorum. Çok memnunum.

selenasena

daha detaylı mama incelemeleri için buradan faydalanabilirsiniz :

https://dikkatkopekvar.org/mama-incelemeri/