Hamile Kedimin Yarasi Var

Recai44

Hamile bir kedim var . Bi hafta önce evde kendini yaralamış. Veterinere götürdük. O anestezi yapıp yarayı dikmesinin gerektiğini söyledi. Ancak yavrular olduğu için anestezi yapamadık. Şimdi yara kabuk bağlamış. Kedi yarasını yalamıyor. Sizce iyileşir mi.

4 CEVAP

Cldkgkcs

Önceki fotoğrafını hatıelıyorum çok üzülmüştüm. Şu an çok iyi bence baya iyileşmiş çok sevindim. Yazık o halde canı yandı birde kuzumun.. Ne sürdünüz naptınız ben kantaron yağı önermiştim denediniz mi. Bu süreçte üstünün yine kuru kalmayıp bir an önce doku tamamlaması için birieyler sürmeniz çok iyi olur

Recai44

Veterinerin verdiği merhemi kullanmaya çalıştık . Kedi herseferinde çok korktu . Kabuk bağladığı için merhemi sürmek istemiyoruz . Yakalık kullanabilsek yarasi daha cabuk iyileşir ancak kedi hamile ve yakaliklan doğum yapamaz . Doğum yapmasını bekliyoruz . İlginiz için çok teşekkür ederim . Sizin gibi yardımsever insanların olması gerçekten mutluluk verici.

eylemcaliskan

Merhaba. Kabuk bağlaması iyileşmeye başladığının göstergesi. Hamileyken çok strese sokmamak ve merhemi yalamasından kaynaklı daha ciddi sonuçlara yol açmamak adına veterinerinize danışıp ortak karar doğrultusunda merhemi sürmeyebilirsiniz. Ben de ilk halini görmüştüm, şu an gayet iyiye gidiyor gibi. Çok geçmiş olsun

Recai44

Değerli görüşleriniz için teşekkür ederim.