Arkadaşlar Burdan Da Bu Şekilde İlan Vermek İstedim.

gamzeuzunlar

Ordu Karşıyaka da ZEUS isimli erkek kedi buldu arkadaşım. Evden mi atıldı yoksa kaçtı mı tabiki bilemiyoruz. İlanlara bakıyorum sonuç bulamadım. Belki sahibi yada yakınları bakıyordur diye buraya da yazıyorum.

2 CEVAP

gizemesersoy

umarım varsa sahibi, yoksa veya atıldıysa yeni yuva bulunur.

gamzeuzunlar

bulan arkadaşım bakıyor şu an. anladığımız kadarıyla birkaç gün dışarıda yaşamış. eğer sahibi bulunmazsa arkadaşım bakacak. çok cana yakın bir kedicik. ve konuşmaya bayılıyor. bir şeyler anlatmaya çalışıyor keşke anlasak... umarım sahibi dışarı atmamıştır. ama evden kaçtıysa sahibi perişandır.