Kedim Sağ Gözünü Tam Açamıyor

Busenurozyurt

Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık bir saat önce kedimin sağ gözünün kısık olduğu gördüm. Gözünü tam açamıyor gibi ve gözü sulanmış. Göz temizliğini sürekli yapıyorum ve gözünü az önce çayla sildim. Sildikten sonra bir kaç saniye açık kaldı fakat tekrar aynısı oldu. Bir bilgisi olan var mı?

8 CEVAP

eylemcaliskan

Merhaba. Konjonktivit gibi bir şey olabilir. Göz kapağını yukarı doğru kaldırıp gözünün akını kontrol edin, kızarıklıklar mevcutsa genta göz damlası kullanabilirsiniz. Geçmiş olsun

gizemesersoy

benim de olmuştu veterinere götürdüm para falan istemedi bir damla yazdı eczaneden alın dedi sağolsun adını hatırlamıyorum ama iyi gelmişti.

Recai44

Çay sürmeye devam edebilirsiniz . Doğal ve etkili.

TOBRASED göz damlası kullanabilirsiniz veteriner önermişti gözü enfeksiyon kapmış olabilir

çay demini tutturmanız gereken birşey çayın demini fazla kaçırırsanız sıkıntı tamam siterilize eder ama fazla demli çayı sürmek iyi değil diye duymuştum

Busenurozyurt

Çok teşekkür ederim. Bakacağım.

bugün tekrar başka bir veterinere sordum ama bakım solüsyonları kullanın dedi veteriner ilaç kullanmayın dedi bilginize kimi veteriner kullan diyo kimi kullanma diyor en iyisi garanti kullanmamak damla falan ılık suyla temizliğini yapın

Amon

Veterinere götürün, uygun bir damla verecektir.