Kedim Bazen Tek Gözünü Hafifaçıp Kapatıyor Seyiriyor Gibi Neden?

DEMET92

Arkadaşlar soruyu nasıl soracağımı ifade edeceğimi bilemedi. bazen kedim gözlerinden birini(bazen sağ bazen sol) saki göz kırpar gibi hafif hafif açıp kapatıyor. seyiriyor sanırım anlamadım. yardımcı olur musunuz? neden böyle birşey yapıyor acaba?

4 CEVAP

gizemesersoy

internette bakmıştım size bakarak göz kırpması kedi öpücüğü, sizi sevdiğini gösterir yazmışlardı. umarım doğrudur :)

batinaydogan1

Normal şeyler bunlar. Gözünde şişlik akıntı vs. yoksa sıkıntı yoktur. Bizimki de yapıyor bazen ben diyorum aha kör taklidi yapıyor :)

DEMET92

herhangi bir sıkıntısı yok gözüne Allah a şükür. o zaman benimki de kör takliti yapıyor sanırım :)
teşekkür ederim

DEMET92

aaa... ne kadar güzelmiş. inşallah doğrudur :))