Pro Choice

Emreun

Pro Choice nasıl bir marka önerirnisiniz 2 aylık bir kedim için alacağım

4 CEVAP

gizemesersoy

Orijen acana nd brit care profine matisse pahalıdan ucuza kalite de ona göre azalıyor tabi, durumunuza göre birini alabilirsiniz. Proplan purina vs hayvan deneyleri yapan firma ne yazık ki. Bence bu markalar dışına çıkmayın

kedipatisii

Maddi durumunuz ona eleriyorsa kendi skalasında iyi bir mama olduğunu düsünüyorum. Bunun disinda sanabelle kitten öneririm.

Orijen Acana kaliteli doğal ve ödül alan dünyanın en iyi mamalardır bütçenizi biraz zorlayabilirseniz bunları öneririm ama profine de güzel mamadır oda orta kaliteli ve uygun fiyattır eğer düşünürseniz https://www.orijen.ca/tr/orijen/ buradan araştırabilirsiniz petlebidede ürün mevcut satılıyor

Terranova

İyi bir mama değildir. İçeriği bir yana, kanlı ishal yaptığı konusunda çok şikayet vardır. Pro Choice fiyat bandında bakıyorsanız; matisse öneririm. Bütçe sıkıntısı yoksa @gizemesersoy'un önerdiklerinden Orijen, Acana, ND vs. Birini seçebilirsiniz.