Cinsi Ne?

pigileto

Merhaba arkadaşlar, bu kedinin cinsi ne?

12 CEVAP

gizemesersoy

aşılar için veterinere götürdüğünüzde sorun kesin bilgi alırsınız :) çok güzel maşallah tüyü kadar ömrü olsun :)

ayse1310

Söylediğim cins olduğuna dair %100 altına imzamı atarım o kadar eminim :)

pigileto

hakşkaten nebelung'muş, birebir aynısı. Çok teşekkür ederim :)

Alicveben

Norveç orman kedisi gibi geldi bana çok benziyor.

ayse1310

Nubelung.

ayse1310

Nebelung* pardon.

Bilgeylmz

Bir şey soracagım annesi veya babası mavi rus mu? Merak ettim. Bizimki mavi rus, uzun tüylü bir kediyle ciftleşirse nebelung mu oluyor?

ayse1310

@pigileto rica ederimmm :)

SenanurKsl

Bizim binanın önünde muhtemelen 1 yasından küçük mavi rus kedisi var sanırım dışarı atılmış pnun gibi çok evden bırakılan kediler var maalesef sokakta bakıyoruz belki sahiplenen olur

baileynarn

bana british longhair gibi geldi . öncesinde bende besledim .

pigileto

@bilgeylmz hiçbir fikrim yok, sokakta buldum

pigileto

@baileynarn cinsi nebelungmuş