Merhaba Kedimin İrki Ne

Kubrapolatt

Merhaba kedimin irkini surekli farkli soyluyor veterinerler ben petlebiden sahiplendim bu bebegi

4 CEVAP

kedipatisii

Norveç orman kedisini andırıyor gibi ama bilemedim

gulsum_

Çok asil duruyor ya maşallahh

CansuAyg

Kediniz çok şeker öncelikle :) Ben de petlebiden sahiplenmiştim, kedilerimiz aynı. Gittiğimiz veterinerler bize hep tekirle bir başka cinsin kırması olduğunu söyledi. En son bir veteriner norwegian forest ve tekir kırması olabileceğini söyledi. (Yani çok tüylü olacakmış ileride ve bu da soğuk iklim canlısı olma ihtimalinin yüksek olduğu demek o sebepten söyledi sanırım) . Bizde internetten biraz araştırmalarımız sonucu öyle olduğuna karar verdik. Yani sizin kediniz de büyük ihtimal öyle :)

ayse1310

Kesinlikle norveç orman kedisi ve tekir mixi diyorum.